Гьокереш: Арсенал не показа нивото си срещу Борнемут
Н. Гавазов
Нападателят на Арсенал Виктор Гьокереш призна, че тимът му е играл под възможностите си при домакинската загуба с 1:2 от Борнемут.
Именно Гьокереш: отбеляза единственото попадение за "артилеристите“ от дузпа, но това не бе достатъчно, за да бъде избегнато поражението.
"Не показахме нивото си през целия мач. Когато изравнихме за 1:1, имахме добро усещане и създадохме опасни положения. Искахме да поемем контрола през второто полувреме, но може би не създадохме достатъчно“, заяви нападателят.
Той подчерта ефективността на съперника:
"Те също нямаха много положения, но бяха по-ефективни и реализираха своите. Затова резултатът е лош за нас.“
Гьокереш: призова за бърза реакция преди следващото предизвикателство – мач от Шампионска лига УЕФА срещу Спортинг.
"Имаме много важни мачове. Трябва да приемем това, да се възстановим и да покажем по-добра игра още в сряда“, добави той.
Сподели
