Тотнъм с комфортна победа над Шамрок (видео)

Тотнъм прие Шамрок Роувърс в Лондон и победи комфортно с 3:1 в пореден кръг от груповата фаза на Лига Европа. Мачът бе изключително зрелищен и предложи множество интересни моменти на феновете и на двата тима. Първото полувреме Шамрок не отстъпваше по нищо на домакините, като то бе твърде интересно, макар че завърши 0:0.

Шамрок владееше солидно топката през първата половина на мача, като от Тотнъм пък отговаряха със скоростни атаки и центрирания. На много пъти и двата тима бяха близо до откриване на резултата. Това обаче стана в 51-ата минута чрез Райс - гостите поведоха.

Тотнъм обаче бързо се върна в мача и като че ли този гол събуди домакините. За 5 минути те вкараха 3 попадения - в 60-ата, 61-ата и 65-ата минути. Павлюченко, Дефо и Дос Сантос намериха мрежата, като последното попадение бе много красиво изиграно.

С тази победа Тотнъм се покачи на 2-ро място в група А с 4 точки, зад Рубин с 5. ПАОК има 3, а Шамрок остава с 0 спечелени точки.