Кантона: Сър Ратклиф се опитва да унищожи всичко в Ман Юнайтед


Н. Гавазов

Кантона: Сър Ратклиф се опитва да унищожи всичко в Ман Юнайтед

Ерик Кантона каза, че няма да подкрепи Манчестър Юнайтед при настоящото ръководство.

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед изрази недоволството си от действията на Сър Джим Ратклиф, включително намаляването на персонала на клуба. През февруари клубът обяви, че ще съкрати 150-200 служители, след като през лятото вече освободи 250 души. Манчестър Юнайтед също предприе редица други мерки за намаляване на разходите.

"Подкрепям Юнайтед, защото наистина обичам клуба. Но, ако като фен трябваше да избирам клуб сега, не мисля, че бих избрал Юнайтед.

Защото не се чувствам комфортно с такива решения. Те имат различна стратегия, различен проект. Близък ли ви е този проект? Не мисля така.

За мен е много важно да уважавам тези хора, както ти уважаваш треньора си и съотборниците си. Мисля, че с пристигането на Сър Ратклиф нещата се промениха. Този екип от директори се опитва да унищожи всичко и не уважава никого. Те дори искат да сменят стадиона“, заяви Кантона.

  Сподели
193