Слот не успял да проведе пресконференцията след дербито


Н. Гавазов

Слот не успял да проведе пресконференцията след дербито

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот бе лишен от възможността да проведе пресконференция, след като изпусна победата срещу Евертън.

След като допуснаха гол в добавеното време от Джеймс Тарковски, Ливърпул бяха принудени да се задоволят с равенство 2-2 в последното мърсисайдско дерби на "Гудисън Парк".

След последния съдийски сигнал халфът на Евертън Абдулай Дукур започна демонстративно да празнува равенството пред феновете на Ливърпул. Срещу него се изправи играчът на червените Къртис Джоунс, което прерасна в масово меле.

Реферът Майкъл Оливър показа жълти картони на Дукур и Джоунс, което беше вторият и за двамата играчи. А Слот и неговият асистент Сипке Хюлсхоф също видяха червен картон пред себе си.

След като бе наказан от Оливър, на Слот не му беше позволено да комуникира с медиите и също така не успя да изпрати Хюлсхоф на негово място, така че пресконференцията на гостуващия отбор бе отменена, съобщава Evening Standard.

Нека добавим, че сега Дукур и Джоунс трябва да получат по един мач дисквалификация. Слот и Хюлсхоф също ще бъдат наказани.

  Сподели
252