Палас и Ман Юнайтед не стигнаха до гол (видео)

Кристъл Палас посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от петия кръг на английската Висша лига. Днес на "Селхърст Парк" гостите тотално затиснаха своя домакин за първото полувреме, но след редица пропуски, те предадоха част от инициативата във втората част, и противникът също пропускаше за крайно 0:0.

В първото полувреме Ман Юнайтед владееше над 70% от времето и създаваше множество атаки, но Дийн Хендерсън държеше стабилно вратата заключена. В 27-ата минута при най-силното положение за Юнайтед той бе подпомогнат и от горната греда - два пъти.

Бруно и Гарначо се отличиха с особен брой пропуски на златни положения, а Езе пропусна такива за "орлите". Във втората част Андре Онана пък се прояви за Манчестър Юнайтед, особено добре в 65-ата минута с двойно спасяване срещу Нкетиа и Сар.