Този път "Червените дяволи" зарадваха феновете си

Този път

Манчестър Юнайтед се наложи над Барнзли с впечатляващото 7:0 в един от най-интересните мачове от третия кръг в Карабао къп. "Червените дяволи" очаквано бяха по-добрият тим и за миг не оставиха под въпрос класата си над съперника.

Маркъс Рашфорд откри резултата в 16-ата минута. Антони удвои преднината на тима от дузпа в 35-ата минута, а Алехандро Гарначо вкара трети гол в добавеното време на първата част. Аржентинецът добави втори гол на своята сметка само четири минути след началото на второто полувреме. Рашфорд вкара втория си гол в мача след час игра, като това не бе всичко. Кристиан Ериксен добави два гола в самия край. Той първо се разписа в 81-ата минута, а 4 минути след това оформи крайния резултат.