Реднап: Брентфорд изглеждаше като Реал Мадрид

Експертът на Sky Sports Джейми Реднап заяви, че Брентфорд е изглеждал като Реал Мадрид в домакинството на Манчестър Юнайтед.

Брентфорд и Юнайтед завършиха наравно 1:1 миналата събота, като си размениха голове в добавеното време. "Пчелите" доминираха над опонентите си през голяма част от мача и Реднап бе изумен колко слаби бяха "червените дяволи" след окуражаващата им победа с 4:3 над Ливърпул в четвъртфиналите на ФА Къп.

"Преди мача Томас Франк бе малко нервен, мислейки си: "Сега ще видим различен Юнайтед. Ще видим отбор на Юнайтед, изпълнен с увереност след резултата срещу Ливърпул". Нямаше нищо дори близо до това.

Те направиха толкова много загуби, липсваше им енергия с и без топка. Срещу тях Брентфорд изглеждаше като Реал Мадрид!

На Юнайтед липсваха толкова много неща. Липсваше желание за единоборства. Те позволиха на противника да играе. Бе твърде лесно за Брентфорд. Понякога се чувстваше, че Юнайтед има само девет човека на терена“, заяви Реднап.