Фулъм с историческа победа на Олд Трафорд

Манчестър Юнайтед посрещна Фулъм в срещата от двадесет и шестия кръг на английската Висша лига. Днес гостите спечелиха втория си мач на гости на Юнайтед в историята от 1963 г. насам, при последен успех през 2003 г. Калвин Баси и Алекс Айуоби бяха героите за гостите.

До почивката Фулъм стоеше по-добре, но Юнайтед имаше удари и възможности, които се изпариха във второто полувреме. Гостите започнаха втората част ударно и до 65-ата минута когато вкараха не позволяваха никакви шансове на противника.

Тук след корнер топката попадна в Баси, неговият удар първо бе блокиран, но с мощна добавка той не остави шанс на Онана за 1:0. След гола гостите се отдръпнаха и Юнайтед започна да създава. Чак в 88-ата минута обаче след удар от дистанция на Бруно се стигна до добавка от Магуайър и 1:1.

В 97-ата минута Фулъм стигна до драматичната победа когато при бърза атака Траоре надбяга Магуайър и пусна в полето за Айуоби, и той намери близкия ъгъл на Онана за 2:1.