Ман Юнайтед се справи в Лутън

Лутън посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от поредния двадесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес на "Кениуърт Роуд" гостите бързо тръгнаха с два гола и допуснаха един за 2:1, което остана до самия край въпреки многото положения, но и многото спасявания от страна на Камински на вратата на "шапкарите".

След само 36 секунди игра грешен пас назад на Бел бе застигнат от Хьойлунд и той матира вратаря сам срещу Камински за 1:0. В 7-ата минута вече резултатът беше и 2:0 когато след корнер топката попадна в Гарначо на дъгата, и неточният му удар бе отклонен от гърдите на Хьойлунд отново във вратата.

В 14-ата минута Лутън отговори когато Чонг с рикошет прати топка високо в полето и Морис с глава преодоля Онана за 2:1.

До края на срещата Юнайтед организираше доста опасности, но Камински остана непреодолян повече, включително с няколко намеси сам срещу нападатели на противника. Защитата пред Онана се справяше, но в самия край Баркли можеше да вкара с удар в горната греда след корнер.