Тотнъм отстъпи на Уулвс и изпадна от Топ 4 (видео)

Тотнъм посрещна Уулвс в срещата от поредния двадесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" гостите спечелиха с 2:1 и изместиха Челси на десетата позиция, докато заради победа на Астън Вила от кръга Тотнъм им отстъпва мястото си в Топ 4 на класирането.

В първата част днес "вълците" поведоха точно преди почивката когато в 43-ата минута Пабло Сарабия подаде добре от корнер и Жоао Гомеш се извиси непокрит за 1:0. Това бе негов първи гол от 11-ти февруари 2023 г. срещу Саутхемптън.

В 46-ата минута Кулушевски стартира перфектно полувремето с 1:1. Уулвс обаче отново поведе в 63-ата минута след прекрасна игра на Нето по фланга и връщане към Гомеш за втори гол през Викарио - 2:1.