Ман Юнайтед с класика над Уест Хем

Манчестър Юнайтед посрещна Уест Хем Юнайтед в срещата от поредния двадесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините се разправиха със своя съперник с 3:0 и така те прескачат именно "чуковете" за да застанат на 6-та позиция в класирането, 6 точки под Тотнъм и 2 над Уест Хем.

Първият гол днес вкара Расмус Хьойлунд който получи на дъгата отнета от Касемиро топка, финтира Агерд и матира Ареола с мощен шут в близкия ъгъл за 1:0. Последваха редица статични положения и спасявания за Онана на вратата на домакините, като той задържа вратата си до почивката.

Веднага след паузата Гарначо вкара за 2:0 в 49-ата минута след като навлезе от дясно след подаване на Бруно и стреля, а ударът му се отклони в бранител и заблуди вратаря.

В 84-ата минута МакТоминей отне от Филипс в средата и изведе Гарначо от дясно за нов удар през резервата Фабиански и 3:0.