Тотнъм обърна Брентфорд

Тотнъм посрещна Брентфорд в срещата от поредния двадесет и втори кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хорспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:2 за да намерят отново място в топ 4 на класирането 3 точки под Арсенал. Астън Вила обаче също има 43 точки заедно с "шпорите" и изостава само по голове.

Брентфорд поведе днес при една контра в 15-ата минута когато Тоуни напредна и стреля, а избитият от Викарио удар попадна в Мопе за 1:0. Последваха големи пропуски при добри положения пред Вернер за Тотнъм. Ришарлисон също пропусна и дори вкара след това, но голът му бе отменен поради нарушение.

След почивката Тотнъм се върна мълниеносно. В 48-ата минута Удоджи от близо изравни за 1:1. Минута след това резервата Бренан Джонсън обърна резултата за 2:1, а в 56-ата минута и трети гол вкара Ришарлисон за 3:1 след блокиран удар на Мадисън.

В 67-ата минута при грешка на Удоджи топката пое Тоуни и той наказа Викарио за 3:2, което остана до края.