Ливърпул обърна Фулъм

Ливърпул посрещна Фулъм в срещата от полуфиналите на Купата на лигата. В първия от два кръга, изигран на "Анфийлд" домакините губеха в резултата но обърнаха до победа с 2:1, която ще отнесат в края на месеца на гости в Лондон за определяне на финалиста, който да мери сили с победителя от двойката Мидълсбро и Челси.

До почивката Фулъм водеше след гол на Вилиан в 19-ата минута. Той получи подаване в полето от Перейра, справи се с двама и стреля през краката на бранител и Келехер за 1:0. След гола Фулъм продължи да създава за разлика от противника. След това нещата се промениха, особено когато Клоп замени Гравенберх и Елиът с Нунез и Гакпо.

Така в 68-ата минута 1:1 направи Къртис Джоунс от дистанция след като получи именно от Нунез. Ударът му се отклони и от бранител обаче за да помогне. В 71-ата минута Гакпо оформи обрата 2:1 като отклони отново подаване на Нунез от фланга.