Тотнъм вкара три на Борнемут (видео)

Тотнъм посрещна Борнемут в срещата от поредния двадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:1 след головете на Сар, Сон и Ришарлисон, с което "шпорите" застават на пето място само точка под Ман Сити и Арсенал, които заемат местата две точки под лидерите Ливърпул и Астън Вила.

В 9-ата минута Папе Сар откри резултата когато бе намерен от Ло Селсо в полето за нисък удар и 1:0. Полузащитникът обаче бе заменен принудително в 32-ата минута от Оливер Скип.

Във втората част останалите голове паднаха късно, като първо в 71-ата минута Сон вкара по подобен на първия гол начин отново след подаване на Ло Селсо за 2:0. В 80-ата Бренан Джонсън асистира за Ришарлисон и 3:0, преди крайното 3:1 да дойде в 84-ата минута когато Таверние намери Алекс Скот в полето на домакините.