Уулвс с победа над Челси

Уулвс посрещна Челси в срещата от поредния осемнадесети кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Молиню" спечелиха с 2:1 в една среща, в която и двата тима имаха възможности да вземат повече. До почивката гостите на Маурисио Почетино бяха по-добрият отбор, но не се възползваха от положенията си, за да изпуснат срещата по-късно.

До полувремето Челси можеше да води с изключително положение пред Стърлинг, който излезе саедно с двама съотборника сам срещу вратаря на противника, но вместо да подаде за сигурен гол той избра да стреля във вратаря.

Така след почивката в 51-ата минута при корнер на Сарабиа той намери главата на Марио Лемина за 1:0. Челси пропусна още някои възможности и в 92-ата минута допусна за 2:0. Тук Бадиашиле спря едно центриране в полето, но на пътя на Дохърти, който спокойно насочи във вратата за победата.

В 96-ата минута резервата Нкунку получи центриране от Стърлинг и с глава насочи прецизно за 2:1.