Тен Хаг: Доминирахме над Уест Хем

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг заяви, че неговият отбор е доминирал над Уест Хем, въпреки загубата с 2:0.

В събота Юнайтед не успя да вкара за четвърти пореден мач и шансовете за реализиране са единствената грижа на Тен Хаг в мача на "червените дяволи" на Лондонския стадион.

"Мисля, че контролирахме мача и не позволихме на Уест Хем нищо. Бяхме толкова доминиращи в играта и създадохме положения с бързи атаки. Мисля, че първите три положения в мача бяха наши – трябваше да ги използваме.

Беше убедителен мач, но не вкарахме. Мисля, че контролирахме срещата. Печелиш мача само ако вкараш.

Да, мисля, че контролирахме напълно играта с и без топка. Мисля, че не позволихме нищо на съперниците до 72-ата минута, когато се изключихме за момент", заяви Тен Хаг.