Хау: Това е много болезнено

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау коментира поражението на неговия тим в четвъртфиналния мач за Купата на Лигата с Челси.

"Това е много болезнено. Имах подобни чувства след мача с ПСЖ. Момчетата дадоха толкова много усилия, водихме в резултата толкова дълго.

Може би през второто полувреме не бяхме толкова добри технически. Преди почивката вкарахме гол и бяхме опасни в атака. През второто полувреме отборът загуби предимството си в предни позиции, но се защитаваше добре.

Трябваше ли Мойсес Кайседо да бъде изгонен рано в мача? Аз съм на същото мнение като много други – това е червен картон“, заяви Хау.

Припомняме, че четвъртфиналната среща от Купата на английската лига между Челси и Нюкасъл Юнайтед завърши при резултат 1:1, а при дузпите по-силни бяха играчите на Челси.