Уест Хем обърна Тотнъм

Тотнъм посрещна Уест Хем Юнайтед в срещата от поредния петнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините отстъпиха след 2:1, допускайки пълен обрат след ранния гол на завърналия се след 3 мача наказание Ромеро. Боуен и Уорд-Прауз обърнаха срещата за гостите на Дейвид Мойс.

В 11-ата минута днес при корнер от Поро топката достигна главата на Ромеро и той вкара за 1:0. До почивката домакините можеха да водят и повече след като едно остро подаване на Ло Селсо бе отклонено от Зума в гредата на Фабиански.

След почивката обаче Уест Хем излезе по-силен и в 52-ата минута Кудус при удар от дистанция срещна двама противника и топката излезе с късмет на пътя на Боуен в полето за да матира той Викарио за 1:1.

В 74-ата минута Удоджи сбърка пас назад към вратаря и Викарио излезе за да спре Боуен да пресече топката. Тя бе избита от вратаря в Уорд-Прауз, който от дъгата нацели страничната греда, след което довкара сам за 2:1.