Ман Юнайтед с минимума над Лутън (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Лутън за срещата от дванадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините отново не показаха най-доброто от себе си, но постигнаха минимална победа с 1:0, която повдига тима до 6-ата позиция преди срещите на Нюкасъл и Брайтън, които могат да прескочат тима на Тен Хаг.

До почивката днес голове нямаше, но това бе заслуга на вратарите, след като в първата атака Камински спря по невероятен начин Хьойлунд, а Морис бе спрян от Онана по-късно.

В 59-ата минута Юнайтед поведе когато Рашфорд центрира остро и МакТоминей върна за включилия се Линдельоф, който с мощен удар не остави шанс на Камински за 1:0.

В 70-ата минута Антони изведе Рашфорд сам срещу вратаря, но той стреля право в него в може би най-силното положение в тази част.