Бруно носи късна победа на Ман Юнайтед (видео)

Фулъм посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от поредния единадесети кръг на английската Висша лига. Днес двата тима отиваха към равенство след като не показваха особена класа в нападение, но в 91-ата минута срещата бе решена за 1:0 от Бруно Фернандеш с индивидуална класа.

До почивката Юнайтед можеше да води при едно статично положение след което Гарначо бе намерен на втора греда, центрира и МакТоминей вкара от непосредствена близост, но ВАР отмени поради засада на Магуайър в ситуацията. До почивката двата тима стигнаха до само 1 точен удар общо.

След почивката активен за Юнайтед бе в най-голяма степен Онана, който отразяваше ситуациите срещу себе си. След редица смени за двете страни до победа за гостите се стигна в 91-ата минута когато Пелистри намери Бруно на дъгата на наказателното поле, той си отвори място срещу двама и стреля ниско и до вратаря за 1:0.