Тотнъм отново поведе класирането с победа

Тотнъм посрещна Фулъм в дербито на последния мач от деветия кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" спечелиха с 2:0 след голове от Сон и Мадисон, и отново взеха първата позиция в таблицата с 2 точки над Манчестър Сити при равен брой изиграни срещи.

В 36-ата минута днес Ришарлисон пресече подаване от защитата на противника и директно прати топката за Сон на дъгата, той си отвори място да стреля през двама и прати топката далеч от вратаря за 1:0. Преди почивката голямо спасяване направи Викарио на вратата на домакините.

На почивката Фулъм смени Андреас Перейра и Карлос Винисиус с Раул Хименез и Айуоби. Тотнъм обаче продължи да доминира и в 54-ата минута Сон изведе Мадисън в полето сам срещу вратаря за 2:0. До края отново Викарио се прояви на два пъти за да запази мрежата си суха.