Ман Юнайтед превзе Шефилд (видео)

Шефилд Юнайтед посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от деветия кръг на английската Висша лига. Днес гостите спечелиха с 2:1 и бяха спряни на два пъти от гредите на Шефилд за да увеличат резултата. Нетипичните реализатори за "червените дяволи" в тази вечер бяха МакТоминей и Далот.

В 28-ата минута гостите откриха когато Бруно копна топката в полето, МакТоминей овладя на гърди и стреля от воле с лош контакт с топката, но достатъчно за да заблуди вратаря за 1:0. В 32-ата минута шотландецът бе отново в центъра на събитията но в собственото поле където центриране срещна ръката му и това бе дузпа, а МакБърни вкара с прекрасно изпълнение за 1:1.

В 44-ата минута при пряк-свободен удар от добра позиция Бруно Фернандеш стреля в горната греда на Фодерингам. След почивката в 67-ата минута гредата спря и Амрабат. 10 минути след това срещата бе решена когато Линдельоф намери Далот на дъгата и той прати топката с десен крак в ъгъла далеч от вратаря за 2:1.