Фодън: Коригирахме ситуацията

Полузащитникът на Манчестър Сити Филип Фодън говори за мача с РБ Лайпциг (3:1) от 2-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Знаехме какви са. Последния път, когато играхме с тях, бяхме много добри през първото полувреме – а през второто полувреме те излязоха и се показаха. На полувремето мениджърът каза, че трябва да сме готови, защото ще излязат на терена с пълно въоръжение. Те вкараха ранен гол, което определено не бе идеално развитие - но отборът отговори добре и след това ние контролирахме мача.

Последните два двубоя не бяха идеални за нас. Получихме два отвратителни резултата. Днес трябваше да коригираме ситуацията - и го направихме. Начинът, по който играхме през целия мач, бе страхотен за гледане, така че съм много доволен.

Моят гол? Сега трябва да се подобря, да продължа да вкарвам голове. Мисля, че това е важно“, заяви Фодън.

След два кръга Сити е начело с шест точки в група G с Лайпциг (3), Йънг Бойс (1) и Цървена звезда (1).