Челси надви Фулъм (видео)

Фулъм посрещна Челси в срещата от седмия кръг на английската Висша лига. В дербито на "Крейвън Котидж" днес гостите от "Стамфорд Бридж" спечелиха с 2:0 след попадения от Мудрик и Броха в първото полувреме. Първото полувреме бе доминирано от "сините", които решиха срещата с ранен натиск.

След няколко опасности гол падна в 18-ата минута когато Колуил напредна и копна топката за Мудрик и с левия крак той направи резултата 1:0. Минута след това лошо подаване на домакините позволи на Палмър да намери Броха и той се справи и с късмет за 2:0. До почивката Челси продължи да доминира.

Във втората част Фулъм не опита да постигне повече, като гредата спаси домакините от трети гол в 63-ата минута при удар на резервата Маатсен.