Ливърпул надигра Уест Хем (видео)

Ливърпул посрещна Уест Хем Юнайтед в срещата от поредния шести кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините спечелиха с 3:1 след голове от Мохамед Салах от дузпа, Даруин Нунез и Диого Жота.

Салах спечели дузпата си в 15-ата минута срещу Агерд и вкара с мощен удар от бялата точка за 1:0. До почивката Уест Хем реши да действа компактно и да търси шансове, и това стана в 42-ата минута за 1:1 когато Боуен завърши атака с подавания от Алварез, Антонио и Цоуфал.

Във втората част 2:1 направи Нунез след като Мак Алистър подаде топка за волето му над защитата. В 85-ата минута видяхме и 3:1 след корнер на домакините, от който Робертсън намери Дайк за успоредна топка с глава, която Жота завърши.