Ман Сити размаза Фулъм (видео)

Завърши мачът от 4-ия кръг на английската Висша лига, в който се срещнаха Манчестър Сити и Фулъм.

"Гражданите" поведоха в 31-ата минута с гол на Хулиан Алварес. Две минути по-късно обаче Фулъм изравни с усилията на защитника Тим Рим. В добавената пета минута на първото полувреме Натан Аке отново изведе домакините напред.

През втората част нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд се разписа още три пъти – в 58-та, 70-та и в 5-та минута на добавеното време и оформи крайния резултат - 5:1 в полза на "гражданите".

Манчестър Сити продължава да води във Висшата лига с максимален актив от 12 точки след четири кръга.След "гражданите" е Уест Хем с 10 точки в актива. Фулъм на свой ред събра четири точки и е на 12-о място.