Фернандеш: Ман Сити заслужено победи

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш смята, че Манчестър Сити е заслужавал да победи неговия отбор във финала за ФА Къп.

След като допусна още в 13-ата секунда на съботния мач на "Уембли", Юнайтед отговори с дузпа на Фернандеш преди полувремето.

Илкай Гюндоган обаче вкара втория си гол през второто полувреме и донесе победата на Сити с 2:1. Според Фернандеш, този резултат е справедлив.

"Всички са депресирани. Много е трудно. Искахме да завършим сезона по различен начин. Не се получи. Разбира се, този сезон като цяло не може да се нарече успешен, но бе добър сезон.

Трябва да разберем, че трябва да изминем дълъг път, за да спечелим по-важни трофеи.

Започнахме мача много зле, но след това се върнахме в мача. Отново допуснахме в началото на второто полувреме. Все още имахме някои шансове за гол, но не успяхме. В крайна сметка Сити заслужено победи", заяви Фернандеш.