Ман Юнайтед обърна Фулъм

Манчестър Юнайтед посрещна Фулъм в срещата от последния тридесет и осми кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" гостите поведоха и пропуснаха дузпа след това, за да допуснат пълен обрат до 2:1 след попадения на Санчо и Бруно Фернандеш за домакините, които задържат третото място след Ман Сити и Арсенал.

В 19-ата минута днес Вилиан центрира перфектно на главата на Тете и той матира Де Хеа за 1:0. В 25-ата минута Кеърни спечели дузпа срещу Касемиро и Митрович застана на бялата точка, стреля фалцово и в ъгъла, но Де Хеа спаси с прекрасна изява.

Така в 39-ата минута Бруно изведе Фред и след влизане на Тете топката попадна в Санчо за 1:1. След почивката в 55-ата минута пък Фред с перфектно отиграване изведе Бруно и португалецът не сбърка за 2:1.