Брентфорд обърна Тотнъм (видео)

Тотнъм посрещна Брентфорд в срещата от предпоследния тридесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" поведоха чрез ранен гол на Хари Кейн, но два от Мбеумо обърнаха нещата в полза на гостите и Уиса добави за 3:1. Така под Брайтън (58т.) и шестата позиция ще остане Тотнъм (57), Астън Вила (57) и Брентфорд (56), което предполага любопитен последен кръг.

В 8-ата минута Тотнъм поведе когато статична топка бе пусната с петичка за Кейн от Кулушевски и нападателят стреля мощно в ъгъла за 1:0. Последваха силни положения за домакините, но без повече голове до почивката.

В 50-ата минута "пчеличките" започнаха да показват, че могат и без наказания за 8 месеца Тоуни, като заместникът му Уиса бързо придвижи топката към Мбеумо за 1:1.

В 62-ата минута Кейн загуби топката от Хики и той напредна и намери Мбеумо в полето за фалцов удар за 2:1. В 88-ата минута точка на спора сложи Уиса след подаване на Мбеумо за 3:1.