Ман Юнайтед с класика над Лестър

Манчестър Юнайтед посрещна Лестър Сити в срещата от двадесет и четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с 3:0 за да застанат на 2 точки от второто място и 5 от първото макар и с мач повече, но за да достигнат до победата Давид Де Хеа отрази няколко ранни положения за да остави своите в мача.

В първата половина на първото полувреме Лестър можеше да реализира на няколко пъти, но Де Хеа се прояви с феноменални спасявания преди в 25-ата минута Бруно от десния фланг да изведе Рашфорд сам срещу вратаря за 1:0.

След почивката събитията владееше само Юнайтед, като в 49-ата минута Лисандро Мартинез след подаване на Шоу от статично положение натресе горната греда. В 56-ата Фред изведе Рашфорд отново сам и той матира вратаря за 2:0.

В 61-ата минута в красива атака с подавания Санчо и Бруно размениха двойно и англичанинът оформи 3:0 на празна врата.