Уест Хем взе точка от Челси (видео)

Уест Хем Юнайтед посрещна Челси в срещата от двадесет и втория кръг на английската Висша лига. Днес на "Лондон Стейдиъм" двата тима се разделиха при 1:1 и позициите им в таблицата не се промениха и Челси ще даде голяма възможност на Ливърпул да го прескочи на деветото място.

В 16-ата минута резултатът бе открит когато Енцо Фернандез забеляза включване на Жоао Феликс и намери португалеца за 1:0. В това полувреме "сините" два пъти пострадаха от отменени техни голове. Така се стигна до 28-ата минута и 1:1 когато Боуен постави топка в опасната зона и Емерсон вкара с нисък удар.

Във втората част Челси създаде не малко положения, но дори можеше да загуби след като ВАР помогна към края на срещата за да се отмени гол от засада на Райс. В 88-ата минута ВАР подмина и една ситуация на Соучек в полето, когато той отклони удар на Галахър може би с ръка.