Челси и Фулъм не си вкараха

Челси посрещна Фулъм в срещата от двадесет и първия кръг на английската Висша лига, но след големите покупки през зимния прозорец тимът на домакините от "Стамфорд Бридж" не успя да стигне до гол и срещата завърши при 0:0. Енцо Фернандез дебютира за тима на Греъм Потър, а видяхме и Хаким Зиеч в игра след като трансфера му към ПСЖ пропадна в последния ден.

До почивката именно Зиеч имаше най-доброто положение, като Маунт и Хаверц се отчетоха с пропуски. Във втората част дебютиралият като титуляр Мудрик бе заменен от друг нов в отбора - Нони Мадуеке. Тук обаче "котиджърс" изглеждаха по-опасният отбор и Кепа спаси положение пред Вилиан, и по-късно пред Митрович.

За цялата среща Челси отправи 1 точен удар и Потър остана със само 2 победи в последните 12 кръга.