Де Хеа: Не разбирам защо Арсенал не играе

Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид де Хеа коментира резултата от мача от 7-ия кръг на Висшата лига с Кристъл Палас (1:1).

"Изгубихме контрол над играта и след това те започнаха да създават положения и вкараха от свободен удар. Ако искаме да спечелим тези мачове, трябва да ги контролираме до края. Днес загубихме две точки. Бях доволен от спасяването си през първото полувреме и си помислих, че всичко свърши, така че просто го докоснах с пръсти и няколко минути по-късно вкарахме, така че беше добре. Накрая обаче не беше много добре, защото изпуснахме победата. Вкараха гол и в крайна сметка заслужиха тази точка.

Загубата на Каземиро в неделя е голям удар. Не разбирам защо Арсенал не играе, защото ние трябва да играем в една и съща седмица, но те не го правят. Сега ни липсва един от най-добрите ни играчи... Не разбирам“, заяви Де Хеа.

В момента Манчестър Юнайтед е трети в класирането на Висшата лига с 39 точки. Кристъл Палас от своя страна е на 12-то място (29).

В следващия кръг Манчестър Юнайтед гостува на Арсенал. Мачът ще се играе на 22 януари.