Силва: Феновете на Фулъм се чувстват щастливи

Мениджърът на Фулъм Марко Силва обобщи резултатите от мача от Висшата лига с Челси (2:1).

"Прекрасна вечер за нашите фенове. 16 години без победа над Челси - сега се чувстват страхотно.

Мачът бе тежък. Казах, че той ще бъде специален, въпреки че Челси имаше лош период. Трябва да отдам дължимото на моите играчи - след 15 минути те се адаптираха и не дадоха свободно пространство на Фелиш и Маунт, въпреки че се опитаха да избягат зад крайните защитници.

Направихме добро първо полувреме, но в началото на второто полувреме играхме по-зле, отколкото можете да си представите, и това изигра в полза на съперника. Те започнаха да ни създават повече проблеми, докато не се случи отстраняването на [Феликс]. Е, тогава вече бяхме длъжни да спечелим", заяви Силва.