Брентфорд вкара три на Ливърпул (видео)

Брентфорд посрещна Ливърпул в срещата от осемнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "ДжиТех Къмюнити Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:1 и доближиха противника си и седмото място в класирането на 2 точки, макар да имат и мач повече.

В 19-ата минута под напрежение от Мий, Конате не успя да реагира добре и си вкара автогол през пръстите на Алисон за 1:0. В 39-ата минута след корнер Уиса вкара и нов гол, но тук Мий бе в позиция на засада и тя бе отчетена от ВАР след като бранителят игра с топката. 3 минути след това обаче Уиса все пак направи 2:0 след като се отскубна от защитата и с глава засече подаване на Йенсен.

На почивката Клоп замени Елиът, Цимикас и Ван Дайк с Кейта, Робертсън и Матип. Веднага в 48-ата минута Ливърпул и вкара гол, но ВАР го отмени поради засада. В 50-ата Александър-Арнолд с добро центриране намери Окслейд-Чембърлейн за 2:1.

В 84-ата минута Брентфорд спечели срещата си когато Мбеумо бе в края на една контра и се справи с Конате за 3:1.