Ман Юнайтед с класика срещу Нотингам (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Нотингам Форест в срещата от шестнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес след ранни голове на "Олд Трафорд" от Маркъс Рашфорд и Антони Марсиал, и късен на Фред, домакините спечелиха с 3:0 за да застанат на точка под Топ 4 и Тотнъм при изигран мач по-малко от лондончаните.

В 19-ата минута днес "червените дяволи" откриха със заучено изпълнен корнер от Ериксен по земя към дузпата, където Рашфорд се отскубна и стреля за 1:0. Само 2 минути след това Рашфорд бе изведен по крилото от Бруно Фернандеш, напредна и пусна на дъгата за Марсиал, който стреля през краката на съперник и в обсега на Хенеси, който само изби в мрежата си за 2:0.

Точно преди почивката Форест стигна до гол, но ВАР намери засада в ситуацията и той бе отменен. Във втората част двата тима направиха редица промени, като в 87-ата минута Касемиро отне една топка в центъра и изнесе напред, като изведе Фред в полето под ъгъл, а бразилецът матира Хенеси за трети път за крайното 3:0.