Нищо ново - Арсенал пак загуби (видео)

Арсенал допусна поредна загуба в края на този сезон. "Артилеристите" загубиха у дома от Астън Вила с 1:2. Българският национал Стилиян Петров започна започна като титуляр и изигра много силен мач за своя тим, но бе сменен в 80-ата минута.

Двубоят започна с два бързи гола на Дарън Бент в 11-ата и 15-ата минута, които дадоха солиден аванс на Вила. Освен това гостите могат да имат претенции към съдийството за неотсъдена дузпа преди почивката и отменен гол през втората част.

Робин ван Перси вкара почетното попадение в срещата в 44-ата минута, а преди това той нацели и гредата. С това си поражение, възпитаниците на Арсен Венгер може да изгубят шансове за 3-то място и да играят квалификации за Шампионска лига