Тери: Нищо не заслужаваме

Капитанът на Челси Джон Тери каза, че тимът му не заслужи да си тръгне дори с точка от решаващия мач за сезона срещу Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд". "Сините" започнаха кошмарно, като мексиканският нападател на Юнайтед Шавиер Ернандес успя да вкара за 36 секунди. Шампионите не успяха да се върнат в мача изобщо и двубоя завърши 2:1 за "Червените дяволи".

Момчетата на Карло Анчелоти знаеха, че пристигат на "Олд Трафорд" с мисия - победата да им помогне да запазят титлата си. Джон Тери заяви: "Бяхме напълно подготвени, но просто така стана. Чувствахме титлата в ръцете си и мислехме, че ще дойдем и ще спечелим. Понякога трябва да вдигнеш ръце и да се извиниш. Надявахме се да започнем добре и да спечелим. Те започнаха добре и вкараха рано, което ги успокои. През първото полувреме не заслужавахме нищо. Мисля, че второто полувреме натиснахме, след като нямахме какво да губим се хвърлихме в атака и доминирахме. Щеше да е интересно ако бяхме изравнили."