Ман Юнайтед с трудна победа над Уест Хем

Манчестър Юнайтед посрещна Уест Хем Юнайтед в срещата от тринадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините поведоха чрез стотния гол в кариерата на Маркъс Рашфорд в първото полувреме, а във втората част издържаха на късен натиск за да запазят 1:0. Победата оставя "червените дяволи" на точка под четвъртото място и Нюкасъл, който има и мач повече.

В 38-ата минута днес Ериксен центрира от дясно и Рашфорд надбяга човека си за да стреля мощно с глава за 1:0. На почивката бе сменен вратарят на гостите Фабиански с Ареола. Той се справи с няколко положения и Уест Хем установи контрол над топката, като атакуваше агресивно почти до края.

Давид Де Хеа се отличи с две големи спасявания в срещата, а при контра в 87-ата минута Фред с глава нацели гредата на Ареола.