Тотнъм обърна Борнемут в края

Борнемут посрещна Тотнъм в срещата от тринадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Виталити Стейдиъм" домакините поведоха с два гола, но допуснаха равенство и обрат във второто полувреме за крайното 3:2. Така Тотнъм се задържа в топ 3 с 2 точки над Нюкасъл.

В 22-ата минута "черешките" поведоха с 1:0 при контра когато Соланке отклони към Таверние, той пусна за Муур и уелсецът спокойно матира Лорис. До почивката Тотнъм не успя да сломи защитата на домакините и така на почивката се появи Лукас Моура вместо Оливер Скип за Антонио Конте.

В 49-ата минута обаче Борнемут вкара за 2:0 с втори гол на Муур с глава. В 57-ата минута Сесеньон се включи за подаване на Хьойберг като избегна засадата и върна за 2:1. В 73-ата минута резервата Перишич от корнер намери главата на Бен Дейвис за 2:2.

В 92-ата минута срещата бе обърната след като Сон от корнер центрира, топката не бе изчистена и Бентанкур с мощен удар оформи 3:2.