Роналдо с първи коментар на ситуацията
Н. Гавазов
Нападателят на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо коментира ситуацията си в отбора. Напомняме, че португалецът остана на пейката в снощния мач с Тотнъм, а малко преди края на двубоя влезе в помещенията под трибуните. Това породи различни спекулации относно бъдещето му, които се засилиха след официалната новина, че нападателят е изваден от състава за дербито с Челси през уикенда.
"Както винаги съм правил през цялата си кариера, опитвам се да живея и играя с уважение към моите колеги, противници и треньори. Това не се е променило. Не съм се променил. Аз съм същият човек и същият професионалист, който бях през последните 20 години, играейки елитен футбол и уважението винаги е играло много важна роля в процеса на вземане на решения.
Започнах много млад, примерите на по-възрастните и най-опитните играчи винаги са били много важни за мен. Затова в бъдеще винаги се опитвах да дам пример на младите играчи, които израснаха във всички отбори, които представлявах. За съжаление това не винаги е възможно и понякога страстите надделяват над нас.
В момента просто чувствам, че трябва да продължа да работя здраво в Карингтън, да подкрепям съотборниците си и да съм готов за всичко във всеки мач. Поддаването на натиска не е опция. И никога не е бил. Това е Манчестър Юнайтед и трябва да сме единни. Скоро отново ще бъдем заедно", написа Роналд в Инстаграм.
Сподели
