Колинс изчакал 25 минути, за да се извини на Грилиш

Защитникът на Уулвърхемптън Нейтън Колинс е изчакал 25 минути след последния съдийски сигнал, за да се извини лично на плеймейкъра на Манчестър Сити Джак Грилиш.

Уулвърхемптън претърпя домакинска загуба с 3:0 от Сити предишния ден, като десет играчи проведоха две трети от мача поради изгонването на Колинс.

Нейтън получи директен червен картон от рефера Антъни Тейлър за скок в корема на Грилиш, който откри резултата още в първата минута на мача.

Според Daily Mirror след последния съдийски сигнал Колинс е изчакал Грилиш да отпразнува победата с отбора и даде интервю, след което Нейтън се извини на Джак.

Колинс увери съперника, че няма никаква злоба в постъпката му и че е отивал към топката. Извинението бе прието и конфликтът приключи.

Добавяме, че Колинс, купен от "вълците" от Бърнли за 20.5 милиона паунда през лятото, ще бъде наказан за три мача.