Тотнъм надви Фулъм

Тотнъм посрещна Фулъм в срещата от шестия кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 2:1 след голове на Хьойберг, Ришарлисон и Кейн, с което доближиха лидера Арсенал на 1 точка преди тяхната среща от кръга.

В първото полувреме след няколко положения Тотнъм поведе чак в 40-ата минута когато Ришарлисон пусна топката за Хьойберг в полето и с нисък удар далеч от вратаря той вкара за 1:0. По-рано Сон бе нацелил горната греда след пас на Кейн за него в полето.

В 75-ата минута Сесеньон направи гол за Хари Кейн, който довкара ударът му, който Лено изби за 2:0. В 83-ата минута Митрович получи място за удар в полето на домакините и безпощадно прати топката в ъгъла далеч от Лорис за 2:1. В 90-ата минута и гол на Ришарлисон бе отменен поради засада.