Тотнъм с категорична победа на старта (видео)

Тотнъм посрещна Саутхемптън в срещата от първия кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 4:1 и показаха намеренията си за кампанията, като Антонио Конте включи в игра и много от новите имена след като срещата бе вече решена.

В 12-ата минута днес резултатът откриха гостите чрез капитана Уорд-Прауз, който с красиво воле завърши топка от Дженепо за 1:0.

В 21-ата минута обаче Кулушевски намери включилия се Сесеньон в полето за 1:1. Последва обрат в 31-ата минута когато Сон центрира на главата на Дайър за 2:1.

След почивката ВАР отмени ранен гол на Сесеньон, изведен от Сон в полето, преди в 61-ата минута Салису да си вкара автогол при центриране на Емерсон Роял - 3:1. Отново крайният бранител асистира и за 4:1 на Кулушевски, като го намери в полето и непокрит той се обърна за да прати топката далеч от вратаря.