Клоп: Всичко ще е наред

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира загубата с 1:0 от Ред Бул Залцбург в приятелски мач.

"До почивката допуснахме твърде много грешки. След това се подобрихме и можехме да вкараме 4-5 гола, но не го направихме. Дарвин бе твърде изолиран, защото останалите се дърпаха твърде назад и така той оставаше сам. Имаше някои ситуации, но определено се нуждае от повече подкрепа, за да не пада изцяло фокусът на защита върху него.

През първата част бяхме твърде отворени и губехме често топката. Те пък действаха много бързо. В последните 30 минути ги натиснахме здраво, но не ги довършихме. Всичко обаче ще бъде наред. Мачът не изглеждаше като контрола и играчите на Залцбург имаха някои по-твърди влизания, които не ми харесаха, но всичко бе наред. Те се справиха наистина много добре, така че поздравления за тях", заяви Клоп.