Лампард ще благодари на Маунт

Мениджърът на Евертън Франк Лампард обеща да благодари на халфа на Челси Мейсън Маунт, че несъзнателно е направил услуга на "карамелите".

Ден преди това Маунт отбеляза победния гол в мача срещу Лийдс (0:3), като се отличи още в четвъртата минута. Този резултат помогна на Евертън, защото Лийдс е пряк конкурент на "карамелите" в борбата за оцеляване във Висшата лига.

Лампард е благодарен на Мейсън и дори ще напише съобщение до бившия си възпитаник в Челси и Дарби.

"Този ​​резултат ни помогна. Ще изпратя благодарствено съобщение на Мейсън по-късно. Вие не контролирате такива неща, но Мейсън е страхотен играч и аз съм щастлив, че показва такова представяне, защото е на толкова високо ниво играч и цифрите го доказват.

За него е страхотно и Челси ни направи услуга с този резултат, но трябва да разчитаме на себе си“, заяви Лампард.