Гуардиола: Играхме добре на този стадион
Н. Гавазов
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола коментира резултата от отложения мач от 33-ия кръг на английската Висша лига с Уулвс (5:1).
"Играхме много добре, знаейки, че този стадион е труден за игра. Имаме три точки, пред нас е почивка и мачът с Уест Хем в следващия кръг. Допускаме голове през цялото време, когато не заслужаваме това. Ние контролирахме ситуацията в този сегмент. След като допуснахме, бързо вкарахме, това ни помогна.
През последните 2-3 месеца Де Брюйне проведе отлично време, особено в шампионата. Той е нашият ключов играч в тази част от сезона. Той ни е от голяма помощ. Кевин винаги мисли кое е най-доброто за отбора“, заяви Гуардиола.
След 36 изиграни кръга Манчестър Сити е на първо място в класирането на Висшата лига с 89 точки. Уулвърхемптън е осми в таблицата с 50 точки.
Сподели
