Уулвс се върна до равен с Челси в 97-ата (видео)

Челси посрещна Уулвърхемптън Уондърърс в срещата от поредния тридесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините водеха с 2:1 до самия край, когато в дълго добавено време "вълците" се върнаха до 2:2.

Днес Ромелу Лукаку изненадващо стартира след като кариерата му в клуба се смята за приключила, като той участва в гол, който ВАР отмени в 38-ата минута на Лофтъс-Чийк. До почивката друг гол нямаше, и макар 70% владение за домакините, Уулвс имаше своите положения. На почивката Саул се появи вместо Маркос Алонсо за тима на Тухел.

В 54-ата минута Лукаку спечели дузпа срещу Саис и я вкара за 1:0. В 58-ата минута Пулисич намери Лукаку за нов мощен удар и 2:0.

Последва отпускане, което гостите използваха за да се върнат до 2:1 в 79-ата минута когато Тринкао секунди след появата си като резерва навлезе по диагонала и матира Менди. В 97-ата минута пък капитанът Коади с глава при центриране на Чикиньо вкара за 2:2.