Тотнъм вкара три на Лестър (видео)

Тотнъм посрещна Лестър Сити в срещата от поредния тридесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:1 за да застанат отново в топ 4 с точка над Арсенал, който играе по-късно на гости на Уест Хем Юнайтед.

В 13-ата минута днес Лестър бе близо до гола, но гредата спаси домакините. В 22-ата минута Кейн откри за 1:0 с глава след прецизен корнер от Сон. До почивката по-добрите положения останаха за домакините, и това продължи във втората част.

В 60-ата минута резервата Кулушевски навлезе в полето и върна за Сон, който се справи добре за 2:0. Отново кореецът и отново след подаване на Кулушевски в 79-ата минута доведе до 3:0 с фалцов удар в ъгъла на вратата. В самия край домакините заиграха по-спокойно, което доведе до попадение на сметката на Ихеаначо за крайно 3:1.