Брентфорд и Тотнъм без голове (видео)

Брентфорд посрещна Тотнъм в срещата от поредния тридесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес двата тима не си вкараха гол на "Брентфорд Къмюнити Стейдиъм" и след 0:0 гостите предадоха мястото си в топ 4 на Арсенал, като изостават на петата позиция с 2 точки.

До почивката домакините бяха по-добри на терена и можеха да водят с няколко добри положения пред Иван Тоней, който нацели и греда. Тотнъм не отправи точен удар до късно в мача.

През втората част отново по-добрите положения бяха за "пчеличките", като Кейн изчисти от линията едно от добрите положения преди Тотнъм да установи малко контрол над топката. Към края домакините стигнаха и до нова греда пред Тоней, който засече центриране на Ериксен неспасяемо за Лорис.